Boordevol vezels om de darmen extra te doen werken. Het werkt als een uitzonderlijk lichte/eiwit arme mix om de duiven te resetten na een zware opname van eiwitten en vetten.
Dit kan aangehouden worden tot enkele dagen voor de volgende inspanning (een vlucht, de kweekperiode, opstart van het trainen van jonge duiven etc.).
De mais in deze mengeling heeft na de functie van suiker, ook als doel de mengeling smakelijker te maken voor de duiven.
* Aangeraden puur: voor de jonge duiven aan het vliegen te krijgen na de zware rui en voor de thuisblijvende partners tijdens de week.
* Aangeraden in combinatie met Flanders Super Soft: na de ruiperiode van de vliegers en kwekers / jonge duiven voor aanvang van de trainingsvluchten.
Vet 8.6%
Eiwitten 10.3%
Koolhydraten 57.3%
Bordeaux Cribbs mais - Popcorn mais - Rode Franse mais - Tarwe - Cardy - Millo - Lijnzaad - Katja Idjoe - Gepelde haver - Boekweit - Millet - Dari -Paddy Rijst
Inhoud: 20 kg